Bebe Rexha publikon këngën e re “Sacrifice” nuk mungojnë skenat …
Këngëtarja e famshme me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha sapo ka publikuar projektin e saj më të ri.

Kënga e cila mban titullin “Sacrifice”, është vizuelizuar edhe me videoklip.

Kënga në fjalë është mjaft ritmike dhe pritet të pëlqehet në publik.

Padyshim potenca e saj vokale është “top”.