Bebe Rexha në fund të këtij muaji feston ditëlindjen.

Bebe Rexha është duke punuar për një projekt të ri muzikor të cilin pritet ta publikoj me 30 gusht për ditëlindjen e saj.

Këngëtarja ka ndarë disa imazhe në Instastory dhe një video në Instagram ku ka etiketuar “Jo më 20-t” dhe ka vazhduar duke thënë se “ ‘Jo më 20’ publikohet për ditëlindjen time të 30-te”.

Përndryshe, jave më parë Bebe erdhi në bashkëpunim me Jax Jones në duetin ‘Harder’ i cili ende pa u mbushur një muaj nga publikimi ka arritur gati 10 milion klikime në Youtube.