Artistja e muzikës pop Bebe Rexha është vlerësuar përsëri për projektet e saj muzikore.

Rexha rrëmbeu çmimin “Most performed pop song” dhe “Song of the year” për këngën e saj ‘Meant to be’ në bashkëpunim me Florida Georgia Line.

Interpretuesja e disa hiteve, me këngën ‘Meant to be’ ka arritur 765 milionë klikime në YouTube.