Pasi të shikoni videon e publikuar nga trashëgimtarja e Top Media do të jeni të vetëdijshëm se kaq sexy nuk e kishit parë ndonjëherë.

Lori shfaqet e veshur në bikinini duke kërcuer provokuese nën ritmet e këngës së reperit Drake.

Entuziaste, e lumtur dhe mjaft gazmore duket Lori në postimin e saj, teksa është duke pushuar në Mikonos.

Ndërkohë në media po flitet për dasmën e motrës së saj Sara me Ledionin në mesin e muajit gusht.