Janë dy nga aktorët më të mirë komik shqiptar, bëhet fjalë për Fatmir Spahiun dhe Bes Kallakun.

Të dy kanë ironizuar me sfidën e re që po bën bujë në rrjetet sociale, atë të dhjete viteve më parë.

Derisa aktori kosovar, tregon se pas një dekade po ‘fle’, ai shqiptar shfaqet në rolin e një të moshuare me shami.