Bie nga kati i pestë, shpëton 13 vjeçarja

Prokuroria është duke u marrë me rastin e një vajze 13 vjeçare në Lipjan. Ajo ka rënë nga kati i pestë i banesës dhe ka shpëtuar. Familjarët dhe policia po thonë se kjo ndodhi aksidentalisht, shkruan Klan Kosova.

Ndërkaq, mjekët po vlerësojnë se gjendja e saj është stabile.