Bleona Qereti tash e sa ditë kishte paralajmëruar këngën e re.

Bëhet fjalë për këngën “Monster”, e cila ishte publikuar në disa platforma këto ditë

Tashmë, kënga është publikuar në kanalin YouTube dhe vjen e shoqëruar edhe me videoklip.

Këngëtarja edhe kësaj radhe kishte zgjedhur të duket joshëse në klip, duke vënë në pah format trupore.

Ndiqeni më poshtë këngën “Monster” nga Bleona Qereti.

Artikulli paraprakEnca dhe Don Phenom sjellin videoklipin “Kujt po i han” (video)
Artikulli tjetërTrajneri i mirënjohur i thotë ‘JO’ Manchester Unitedit