Sonte Dega e Bashkimit Demokratik për Integrim në Saraj mbajti mbledhjen e radhës…

#UNANIMISHT u vendos që z. Blerim Bexheti të jet kandidat BDI-së për Kryetar të Komunës Sarajit

Artikulli paraprakKush ishte Mulla Mahmud ef. Asllani
Artikulli tjetërMoti me diell dhe vranësira mesatare, temperatura deri në 38 gradë