Sukseset e tij në botën e kinematografisë nuk kanë të ndalur.
Blerim Destani po e bën realitet ëndërrën e tij, pasi po xhiron film përkrah emrave të njohur të artit botëror, siç jan John Travolta e Morgan Freeman

Këtë gjë e ka konfirmuar vet aktori shqiptar përmes një foto të hedhur në Instagram, nga sheshxhirimi.

“Kurrë mos ndaloni të besoni në aftësitë tuaja. Dhe po, ëndrrat bëhen të vërteta. Është një nder të punosh me një ekip të tillë frymëzues dhe profesional. Ps. ne kemi nevojë për më shumë shqiptarë në Hollywood” janë fjalët e tij lënë këtij imazhi./Lajmi.net/

Artikulli paraprakSugareski: Do të investohen 320 milionë euro në rrugën Shtip-Radovish
Artikulli tjetërEdhe Majk po agjëron, tregon se çka ka ngrënë për iftar