Blero solli në YouTube projektin e ri muzikor.Blero Muharremi sapo ka publikuar këngën e re me titull “Merri sytë e mi” në kanalin YouTube.

Për tekstin e këngës u kujdes Fissi, muzikën e punoi Blero, Albos dhe Fissi, ndërsa orkestrimin Albos.

Kënga është shoqëruar edhe me videoklip punuar nga Imagine Films, i cili vjen në formë të një filmi të shkurtër.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e re të Bleros, e cila ditë më parë doli në platformat tjera digjitale.

Kujtojmë se Blero dhe Afrona ditë më parë festuan njëvjetorin e martesës, ndërsa ishin për pushime në Turqi.

https://www.instagram.com/p/CFZp1Z7H6jp/?utm_source=ig_embed