Blerona Zeqiri është prezantuesja e njohur shqiptare, që për pamjen e saj komentohet shumë.

Ajo së fundi ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet e veshur me farmerke dhe bluzë të thjeshtë.

Në këto imazhe, ajo përsëri kishte treguar ‘asetet’ dhe format goxha të majme trupore.

Ndryshe, Blerona komentohet shumë edhe për jetën private e me theks të vecantë lidhjet.