Ylli televiziv anglez, Chloe Ferry, ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve gjatë një mbrëmje në një klub nate në Newcastle të shtunën në mbrëmje.

Të gjithë i kishin sytë tek ajo, për shkak të gjoksit dhe të pasmeve bombastike.

Bukuroshja e “Geordie Shore” dukej superseksi, me një fustan të ngushtë.