Adelina Tahiri vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.

Aty ajo po publikon foto të ndryshme me bashkëshortin e saj.

Këtë herë, në imazhin e publikuar shihet që burri i saj ka mbjellur flokët dhe duket krejt ndryshe.

Image

Kujtojmë që Adelina Tahiri në vitin 2017 është me Serjozha Markov i cili është avokat në Maqedoni.

Image