Butrint Imeri ka bërë goditjen e kësaj vere.
Këngëtari me hitin e ri ‘Hajt Hajt’ ka arritur më shumë se dy milionë klikime brenda dy ditëve.

Në një foto të postuar në rrjetin social Instagram, Imeri shihet tepër entuziast dhe ka të shkruar përshkrimin: “2 milion per 2 dite, qysh mos me kesh? :)”

Ajo çka mund të thuhet është se hiti përveç që është një këngë shumë e mirë dhe të cilën do të keni mundësi të e dëgjoni në shumë vende gjatë kësaj verës, po ashtu një pjesë të madhe të klikimeve i ka marrë edhe për shkak të një spoti shumë, shumë të nxehtë.