Këngëtari Butrint Imeri, ka publikuar sot këngën e tij më të re, me titull “Hajt Hajt”, që mesa duket do të jetë pjesë e hiteve verore, në tregun muzikor shqiptar.

Një këngë e shumëpritur nga fansat e tij, ku pjesë e video klipit është bërë edhe moderatorja Kiara Tito.

Kiara Tito dhe Butrint Imeri janë dy personazhe që po përflitet prej kohësh për një romancë mes tyre. Nuk e kanë pranuar ende këtë lidhje, por në video klipin më të ri shfaqen tepër të afërt së bashku.