Është publikuar bashkëpunimi i shumëpritur nga Capital T dhe Majk.

Dyshja para pak minutash lëshuan projektin me titull “Hala” i realizuar nga producenti Rzon.

Tekstin e kanë shkruar Capo dhe Majk dhe ky është dueti i dytë brenda një viti e gjysmë nga këta dy artistë shumë të suksesshëm.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën dhe ta shihni klipin e ri.

Artikulli paraprakHekuran Duka priti në takim nxënësit e shkollës nëntëvjeçare Penestia
Artikulli tjetërTrump paralajmëron kartelet meksikane të drogës