Mbrëmjen e sotme, Capital T ishte i ftuar në “Në Kurthin e Piter Pan”, ku u pyet dhe rreth jetës private.

Reperi tha se është i dashuruar, mirëpo ende nuk ka diçka konkrete.

“Ma kanë marrë zemrën.

Image

Jemi rrugës por s’kemi akoma diçka konkrete”, tha ai, ndërkohë preferoi të mos e zbulonte emrin e partneres.

Image

Image

Artikulli paraprakNë 1 Gusht nis fushata e ndërgjegjësimit për kuponin tatimor
Artikulli tjetërVOA: Presidenti Biden thotë se mbështet armëpushimin mes Izraelit dhe palestinezëve