Bëri bujë të madhe kur publikoi një fotografi me një femër, që u mendua të ishte e dashura e tij.

Në fakt fotografia u realizua me një modele përderisa po përfundohej videoklipi i këngës ‘Bomba’ e publikuar sonte.

Capital-T, sonte lansoi projektin e tij më të ri të titulluar ‘Bomba’, r alizuar nga Capital-T, Rrzon dhe Avaxus.

Videoklipi ngjason me një film të metrazhit të shkurtër, si gjithmonë siç di t’i realizoi vetë Capo.

Artikulli paraprakMeteori hënor në ankand, ja sa mijë dollarë u shit!
Artikulli tjetërDafina dhe Noizy publikuan duetin e tyre! Vjen reagimi i Encës e cila paralajmëron (video)