Reperi kosovar, Capital T ka sjellë projektin e ri ‘Kujtime’, të cilës i është bashkangjitur videoklipi.

Kënga e re ‘Kujtime’ është më ndryshe se projektet e fundit të reperit.

Menjëherë pas publikimit kënga ka marrë mbi 50.000 klikime dhe është pëlqyer nga fansat e reperit.