14 C
Skopje
27.05.2020

Punë e kryer: Icardi transferohet te PSG

Raportet në Itali, Francë dhe Argjentinë pretendojnë se sulmuesi i Interit, Mauro Icardi, ka arritur marrëveshje për transferim te PSG. Argjentinasi kaloi sezonin e kaluar...