21.4 C
Skopje
26.06.2019

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti paradite në vend do të jetë me diell me vranësira të vogla mesatare, pasdite jostabil me reshje të rrëmbyeshme dhe bubullima. Proceset në...