21.1 C
Skopje
1.10.2020

LAJMET E FUNDIT

Grubi vizitoi kompaninë Bako Nuts: Fondet e programit IPARD2, ndihmë për...

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënie ndërmjet Bashkësive, z.Artan Grubi, sot bashkë me zëvendësdrejtorin e Agjencisë për Mbështetje Financiare në Bujqësi dhe Zhvillim...