15.7 C
Skopje
27.05.2019

Ky është parashikimi i motit për sot

Mot i ndryshueshëm me periudha me diell dhe me erë të përforcuar mesatare me drejtim të përforcuar juglindor dhe drejtimi jugor do të mbizotërojë...