6 C
Skopje
12.04.2021

LAJMET E FUNDIT

Getoar Selimi ndan momente nga jeta e re si ortak në...

CEO i “Babastars”, Getoar Selimi, ka postuar në “Instagram” një foto romantike me bashkëshorten dhe tashmë ortaken e tij në biznes, Marina Vjollcën.“Me shpirtin”, shkruan...