29 C
Skopje
5.07.2020

Asnjë postim për tu shfaqur

I dyshuari për vjedhje fondesh në tubim të Ziadin Selës (Dokument)

Në tubimin e koalicionit ASH-AAA në Strugë, përveç kryetarëve të koalicionit Ziadin Sela dhe Afrim Gashi, kanë marr pjesë edhe përfaqësues të lartë të...