19.3 C
Skopje
16.06.2019

Zelanda e Re goditet nga një tërmet me magnitudë 7.4

Një tërmet i magnitudës 7.4 goditi disa ishuj në Zelandën e Re sot dhe ekspert thanë se kjo mund të shkaktojnë ndryshime të vogla...