1.1 C
Skopje
28.01.2020

LAJMET E FUNDIT

Mediat turke: Manchester United ofertë për Vedat Muriqin

Manchester United ka bërë një ofertë për sulmuesin e Fenerbahçes, Vedat Muriqi Sipas Fotospor dhe disa mediave në Turqi, Manchester United ia ka mësyer...

evn