10.2 C
Skopje
21.02.2020

LAJMET E FUNDIT

Meta kërkon dorëheqjen e ministres, Etilda Gjonaj: Do e kallëzoj penalisht

Presidenti Ilir Meta, ka kërkuar dorëheqjen e ministres së Drejtësisë, Etilda Gjonaj dhe ka njoftuar se brenda ditës së hënë do ta kallëzojë atë...

evn