10 C
Skopje
15.04.2021

Asnjë postim për tu shfaqur

LAJMET E FUNDIT

Eksperti Amerikan jep alaramin: Po eskalon situata, NATO, SHBA dhe BE...

Eksperti Amerikan për politika të Jashtme, Alon Ben-Meir, në një postim në Facebook ka thënë se situata mes SHBA-ve dhe Rusisë është përshkallëzuar.Ai bën...