15 C
Skopje
26.05.2020

Tetovë, Shtabi i Krizës apelon për respektimin e masave

Mbetet numri i njëjtë i të infektuarve ditë më parë - 176, prej tyre 80 janë shëruar dhe 16 kanë ndërruar jetë. Nga Shtabi i...