11.3 C
Skopje
25.10.2020

LAJMET E FUNDIT

22 viktima dhe 561 raste të reja me Kovid-19

Ministria e shëndetësisë ka bërë të ditur se gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 561 raste të reja me KOVID-19, ndërsa janë bërë...