-6 C
Skopje
20.01.2021

Asnjë postim për tu shfaqur

LAJMET E FUNDIT

Reaksionet alergjike nga vaksina anti-covid e Moderna dhe Pfizer

Sipas zyrtarëve të CDC-së, 28 persona që morën vaksinën kundër COVID të Pfizer/BioNTech kishin reaksione alergjike më serioze.Qendrat Amerikane për Kontrollin dhe Parandalimin e...