12 C
Skopje
13.04.2021

LAJMET E FUNDIT

Adriana vjen me një dedikim prekës për të dashurin

Aktorja dhe deputetja e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi po vazhdon ta shpreh publikisht dashurinë për partnerin e saj Keith Owen GroeneveldRomanca e aktores...