15 C
Skopje
25.02.2021

LAJMET E FUNDIT

Pesë raste pozitive me COVID-19 në Inter

Gjatë ditës së sotme përmes një komunikate për shtyp, klubi i Interit ka njoftuar se janë infektuar drejtorët menaxhues, Alessandro Antonello dhe Giuseppe Marotta.Drejtori...