29.7 C
Skopje
16.06.2019

Fotografi nga dasma e Sergio Ramos

Kapiteni i Realit të Madridit dhe i Spanjës, Sergio Ramos, u martua këtë të shtunë me prezantuesen televizive Pilar Rubio në një ceremoni me...