6.9 C
Skopje
29.01.2020

LAJMET E FUNDIT

Stoltenberg krah Ramës: Nxisim investimin në bazën e Kuçovës, të rifillojë...

NATO mbështet rifillimin e dialogut Kosovë-Serbi pezulluar prej disa kohësh dhe ofron mbështetjen për çështjen e hapësirës ajrore. Në konferencën e përbashkët për shtyp me...

evn