9.2 C
Skopje
5.04.2020

LAJMET E FUNDIT

Basha: Qeveria të rrisë numrin e testimeve

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, përsëriti apelin ndaj qeverisë për shtimin e numrit të testimeve. “Për të evidentuar të prekurit nga COVID-19 dhe për...

evn