18 C
Skopje
25.05.2020

Gruaja shqiptare i shpëton plumbave dhe goditjeve me thikë të partnerit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e së dielës në Itali, ku protagonist ishin një cift shqiptar, prindër të dy fëmijëve. Sipas mediave fqinje...