33 C
Skopje
10.07.2020

Deklarata e Macron dhe Merkel, kur do të rifillojë dialogu Kosovë-Serbi

Pas mbajtjes së Samitit të Parisit, Presidenti i Francës, Emmanuel Macron dhe kancelarja gjermane, Angela Merkel kanë dalë me një deklaratë të përbashkët. Përmes kësaj...