20 C
Skopje
16.05.2021

Struga Trim Lum shkruan histori, shkon në Liga Europa

PO, PO, I'A DOLËM.... STRUGA TRIM LUM SHKRUAN HISTORINË 👊👊👊 🔴⚪️ 16 maj 2021 do të mbahet mend një kohë të gjatë në historinë e klubit...

Ndërpritet ndeshja Shkëndija – Shkupi

Pas hyrjes së tifozëve “Ballistët” në tribuna për të festuar titullin kampion, ndërpritet ndeshja për disa minuta në mes Shkëndijës dhe Shkupit.Pas komunikimit të...

LAJMET E FUNDIT