23.8 C
Skopje
18.05.2021

Zyrtare: Roberto Mancini, trajner i Italisë deri në vitin 2026

Italia vazhdon me Roberto Mancinin të paktën deri në Kupën e Botës 2026, që do të organizohet në tri vende: SHBA, Kanada dhe Meksikë....

LAJMET E FUNDIT

Drejtori i BioNTech do të marrë pjesë në takimin e Bordit...

Drejtori ekzekutiv i kompanisë farmaceutike gjermane BioNTech, Uğur Şahin në mënyrë virtuale do të marrë pjesë në takimin e Bordit Shkencor të Koronavirusit të...