0.6 C
Skopje
19.01.2020

LAJMET E FUNDIT

Pranvera shqiptare nuk vjen me parti që i shërbejnë doktrinave të...

Profesori Arsim Sinani në një postim në profilin e tij në Facebook ka shkruar se koalicioni i vërtetë dhe parimor është Aleanca dhe Besa....

evn