27.4 C
Skopje
17.06.2019

Rrahja në LDK, gjashtë persona ndalohen nga Policia

Policia e Kosovës sot në raportin 24 orësh njofton se ka arrestuar dhe ka dërguar në mbajtje 6 persona.Këta janë arrestuar si të dyshuar...