29 C
Skopje
23.07.2019

Ambasadori Reka takon Mickoskin

Ambasadori Fatos Reka u takua sot me kryetarin e VMRO-DPMNE, Hristijan Mickovski për të biseduar rreth situatës politike në vendet respektive si dhe në...