2.7 C
Skopje
22.02.2020

LAJMET E FUNDIT

Hoxha: Nuk do ketë bisedime mes Lëvizjes Besa dhe VMRO

Arjanit Hoxha, sekretari i përgjithshëm i lëvizjes BESA, në një intervistë për “360 gradë”, komentoi deklaratën e sekretarit të përgjithshëm të VMRO-DPMNE-së, Janushev i...

evn