14.7 C
Skopje
6.04.2020

Asnjë postim për tu shfaqur

LAJMET E FUNDIT

Shqipëri/Shërohen edhe 3 punonjës të stafit mjekësor

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, konfirmoi se janë shëruar edhe 3 punonjës të personelit mjekësor, të prekur nga COVID-19. Manastirliu e ka...

evn