Edinson Cavani po lidhet me një rikthimi te Napoli.

Edinson Cavani nuk është i lumtur te PSG-ja, andaj po e dëshiron largimin.

Sulmuesi uruguaian po kërkohet nga Napoli, mirëpo një gjë e tillë nuk do të ndodh.

Cavani kërkon që të transferohet te një skuadër ku mund të fitoj trofe, andaj ka refuzuar kalimin te skuadra italiane.

Me gjasë uruguaiani do të kaloj në Premierligë, aty ku e kërkon Chelsea dhe Manchester United.

Artikulli paraprakApple prezanton MacBook Air të ri
Artikulli tjetërIvanov para mocionit të mosbesimit ose përgjegjësisë penale