Njëra e famshme në trojet shqiptare, tjetra në tërë botën. 

Që të dyja zënë vend si fytyra publike, Armina Mevlani si një blogere me stil shumë të veçantë, ndërsa Rita Ora një këngëtare e dëshmuar ndërkombëtarisht.

Në Insagram ato promovojnë veten dhe punën e tyre. Duke publikuar gjatë gjithë kohës imazhe të shumta, ku mahnitin ndjekësit e tyre.

Edhe Rita edhe Armina sot kanë publikuar nga një fotografi, ku duken me plot stil dhe mjaft tërheqëse.

Por një detaj që ka tërhequr vëmendjen janë syzet! Edhe Rita edhe Armina kanë pozuar me syze dielli. Dhe ajo çfarë bie në sy është modeli pothuajse i njëjtë i syzeve që ato kanë përdorur sot.

Shikoni fotografitë më poshtë dhe gjykojeni vet. /Kosovarja/