Anxhelina Hadergjonaj e la mbrapa muzikën, ani pse kishte talent dhe këndonte aq bukur. Pavarësisht krejt elementeve, ajo u largua dukshëm nga skena

Anxhelinën e Albëries nuk e motivuan komplimentet, shkrimet lavdëruese, çmimet në festivale e vëmendja që iu dha.

Bukuroshja po studion në SHBA dhe është e dukshme që ajo po e sheh jetën dhe të ardhmen me një sy tjetër, shkruan “Kosovarja”.

Ndërkohë, bukuroshja duket mjaftë e tjetërsuar. Si thuani, a ka bërë operacione plastike?