Juventusi bëri transferin e vitit duke nënshkruar me Cristiano Ronaldon nga Real Madridi

Por, sulmuesi portugez duket se nuk i kanë pëlqyer shumë nëntë vite sukses në kryeqytetin spanjoll.

Ai ka filluar që t’i ndjek në Torino shokët e skuadrës se tij, derisa numri 7 ka vendosur që mos ta përcjell më Real Madridin nëpër rrjetet sociale.

Ai, megjithatë ka vazhduar që të ndjek disa nga shokët e tij që i kishte në Santiago Bernabeu, si dhe ende e ka follow trajnerët e tij të preferuar, Carlo Ancelotti dhe Zinedine Zidane.